Finis vincit operat: wróciliśmy z Cetniewa

extra_toc

W późnych godzinach popołudniowych w piątek dnia 15 września wróciliśmy z 3-dniowego obozu integracyjnego do naszej szkoły.

Dla udokumentowania przebiegu naszego obozu, a bardziej dla nas samych na pamiątkę minionych 3 dni, utworzyliśmy osobny serwis dla zgromadzenia zarejestrowane przez nas cyfrowych materiałów multimedialnych w celu wzajemnego dzielenia się nimi.   

Obecnie, kiedy wróciliśmy już do domu nastał czas uporządkowania kart pamięci naszych urządzeń mobilnych oraz zarchiwizowania tych fotek oraz filmików jakie warto zachować od zapomnienia.

Zgodnie z zasadami określonymi w trakcie warsztatów na obozie przyjęliśmy jako metodę zgromadzenia naszych cyfrowych multimediów na dwa różne sposoby. Można je najprościej wysłać messengerem do administratora serwisu (identyfikator facebooka: janekjk) lub jako załączniki za pomocą poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. (uwaga!: niektóre serwisy pocztowe, takie np. jak wp.pl uniemożliwiają wysłanie zbyt dużych załączników. Wykorzystać wtedy można szkolne konta pocztowe w domenie vilogdansk.pl. Wszyscy uczniowie klas 1 LO otrzymają, zgodnie z informacją przekazaną im w Cetniewie swoje konta dające im dostęp do szkolnego systemu sieciowych aplikacji Google Suite oraz wspólnego dysku sieciowego. (więcej informacji o dostępie do tych kont przekażemy najpóźniej do 19 września. 

    

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by Age Themes